Vai krāsa var būt antibakteriāla? (+Video)

2022-01-04

Jā! Tas ir iespējams ar speciālo antibakteriālo piedevu SILVER DEFENCE. Mēbeļu izgatavošana - virtuves mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma vai koka grīdas lakošanā virsmai var piešķirt antibakteriālu aizsardzību.

Silver Defence ir sudraba jonu piedevas, ūdens bāzes  krāsām piedeva parāda savu efektivitāti, kad mikroorganismi nonāk kontaktā ar sudraba joniem kuri atrodas uz virsmas, kas pārklāti ar Renner Silver Defence aizsardzību. Vēl jo vairāk, kad baktēriju populācija tiek pakļauta sudraba joniem, tā tiek samazināta par 99,9% 24 stundu laikā, kā to pierāda veiktie testi, kuri veikti CATAS, "San Giovanni al Natisone" labaratorijā, saskaņā ar strikti noteikto standartu JIS Z 2801:2006.

Antibakteriālās aizsardzības īpašības Silver Defence piedevās ir nepārtraukti nemainīgas: kopš brīža, kad tiek pievienota pie lakas vai krāsas maisījuma līdz pat uzklāšanai uz apstrādājamās virsmas, t.i., gan šķidrā gan sacietējošā stāvoklī. Faktiski, ņemot vērā to minerālo raksturu, sudraba joni uztur nemainīgu stāvokli, jo tie nevar iztvaikot. Tā kā šīs sudraba jonu mikrodaļiņas ir iekapsulētas ''stiklveida'' matricā, tās nevar izmazgāt no pārklājuma virsmas. Spēcīgās antibaktērijas Silver Defence piedevas neizmaina pārklājuma produkta īpašības, tās neapdraud veselību un ir piemērotas virsmām, kas nonāk saskarē ar pārtikas produktiem.

Silver Defence piedevas, tā pat kā visi pārējie produkti ir pētīti Renner pētniecības un attīstības laboratorījā, kuras pamatā ir cieņa pret cilvēku un vidi.

Antibakteriālās piedevas no Renner Italia lakas vai krāsas pārvērš spēcīgā aizsargājošā barjerā.

Virsmas, kuras apstrādātas ar pārklājumu, kas satur Silver Defence ir mikrobioloģisks vairogs ar īpašiem sudraba joniem, kas efektīvi novērš baktēriju izplatīšanos.

Antibakteriālo piedevu ļoti ieteicams izmantot objektos:

  • zobārstniecības klīnikas, uzgaidāmās telpas medicīnas centros;
  • bērnudārzos un skolās;
  • fitnesa centri/ vingrošanas zāles;
  • peldbaseini; pirtis;
  • skaistumkopšanas saloni;
  • restorāni, kafejnīcas, maizes ceptuves, bāri, augļu tirdzniecības vietas u.c. telpas.

privātās telpas, lai nodrošinātu augstāku vides veselības līmeni un paaugstinātu sanitārijas prasības, kā piemēram,

  • bērnu guļamistabas,
  • vannas istabas,
  • virtuves,