Materiāli un tapšanas process

2020-07-26

Nav noslēpums un daudziem jau zināms, ka Pika.lv galdniecībā radītie produkti ir 100% roku darbs. Vienīgais izņēmums ir CNC frēzēšanas pakalpojumi, ko paveic dators, vadoties pēc cilvēka komandām, bet viss pārējais tiek paveikts ar rūpīgu roku darbu un vērīgu aci kontrolēts. Šajā rakstā vēlamies iepazīstināt savus esošos un topošos klientus ar ražošanas procesu un materiāliem, kurus izmantojam.

Mēs savam darbam pieejam ar lielu atbildību un cenšamies to paveikt ar vislielāko rūpību - tā itkā gatavotu priekš sevis, saviem bērniem, sievām, mātēm un sievasmātēm :)

Kopš pašiem pirmsākumiem esam būtiski uzlabojuši procesu gaitu un metodiku kopumā. Ir pievērsta liela uzmanība materiāliem ar kādiem strādājam. Iegādājamies tikai PREMIUM klases augstvērtīgāko galdniecības materiālu no uzticamiem partneriem Alūksnē un izmantojam tikai ekoloģiski neitrālus, dabai un cilvēkam nekaitīgas krāsas. 

Šobrīd mūsu galdniecībā tiek izmantots speciāli kaltēts un sagatavots mēbeļu materiāls, lai nodrošinātu gala produkta izcilo kvalitāti. 

Mūsu uzticamais sadarbības partneris Alūksnē pēc Pika.lv prasībām un standartiem sagatavo materiālu vajadzīgajos parametros, rūpīgi iepako un nogādā pie mums, kur mēs to tālāk pārstrādājam detaļās, sagatavojam urbumus, slīpējam un gatavojam krāsošanai.

Krāsošanas cikls, protams, arī ir roku darbs, kur katra detaļa pēc slīpēšanas tiek uzkarināta uz stenda, rūpīgi notīrīta un krāsošanas process var sākties. Izmantotas tiek vienīgi ūdens bāzes krāsas, kuras ieguvušas arī attiecīgos ES sertifikātus un veselības speciālistu atzinumus. Tā mēs pasargājam sevi darba laikā un Jūs, Jūsu bērnus mēbeļu vai rotaļlietu lietošanas laikā. Esam atbildīgi pret vidi, kurā dzīvojam un mums atvēlētajā laikā uz šīs planētas cenšamies neatstāt negatīvas pēdas.