Individuālas mēbeles

Virtuves

Nodrošinām virtuves uzmērīšanu, izgatavošanu, montāžu un uzstādīšanu. Visā Latvijā! Strādājam tikai ar augstvērtīgiem materiāliem un kvalitatīvu furnitūru. Ja Jums jau ir skice vai idejas, iesūtiet zemāk redzamajā formā un uzziniet aptuvenās izmaksas! 

Skapji

Iebūvējamie vai brīvi stāvošie skapji -nodrošinām telpu uzmērīšanu,  mēbeļu izgatavošanu un uzstādīšanu. Visā Latvijā! Ja Jums jau ir skice vai idejas, iesūtiet zemāk redzamajā formā un uzziniet aptuvenās izmaksas!

Plaukti

Izgatavosim pēc Jūsu izmēriem sienas plauktus, plauktu sistēmas vai citus nestandarta risinājumus. Pieejamie materiāli: lamināts, krāsots / finierēts MDF, akrils un masīvkoks. Iesūtiet skici vai idejas un uzziniet izmaksas. Piegāde visā Latvijā!

Kumodes

Ļoti iespējams, ka Jūsu ideālā kumode vēl nav izgatavota un atrodama veikalos! Dizains, materiāli un premium klases furnitūra atrodami Pika.lv tādēļ sūtiet idejas vai bildes un izgatavosim to, kā veikalos, noteikti, nav!

Galdi

Katrai ģimenei ir savas svētku tradīcijas, paradumi un kārtīgs galds ir neatņemama kopā būšanas sastāvdaļa. Atrast jau gatavu galdu, kas derētu pēc izmēriem un patiktu pēc dizaina ir ļoti grūti un reizēm neiespējami. Pasūtiet galdu Pika.lv, kur dizainu, izmēru un krāsu nosakat Jūs!

Gultas

Salds miegs ir veiksmīgas dienas stūrakmens, bet skaista gulta ir gaumīgas guļamistabas pamats!
Pika.lv nodrošina visu gan miegam, gan acīm - matrači un gultas pēc Jūsu izmēriem. Kas citur ir nestandarts, šeit ir standarts!