Kā top

Daba cilvēkam un cilvēks dabai.
Daba cilvēkam un cilvēks dabai.

Šodien cilvēki ir apzinīgāki, kā pirms gadiem 20 vai 30, kad vairums pat neiedziļinājās, no kā ir izgatavots virtuves galds, ar kādu krāsu tas ir krāsots un vai ēst pie tāda maz ir droši?! Mūsdienās sabiedrība ir daudz labāk izglītota par videi un veselībai kaitīgām vielām, materiāliem un to iespējamiem draudiem veselībai ilgtermiņā. Materiālu ražotāji to ņem vērā un piedāvāto produktu sortimentā arvien biežāk pārādās nosaukums "ECO", "CHILDREN & TOY friendly" kā arī citi skaļi saukļi, kas liecina par to, ka ir nospraust kurss uz vides un veselības saudzēšanu un šī tendence uzņem apgriezienus. Pika.lv ir dedzīgi šīs domāšanas piekritēji un savā darbnīcā izmanto tikai dabiskus un ekoloģiski produktus, kas nekaitē mums ražojot, un Jums lietojot. 

Bezzaru materiāli.
Bezzaru materiāli.

90% iekštelpām paredzēto produktu tiek izgatavoti no bezzaru materiāla. Materiāls tiek speciāli sagatavots galdniecības vajadzībām. Tā šķiedrā esošais mitruma līmenis kaltēšanas procesā ir būtiski samazināts un svārstās no 8% līdz 10%, kas nodrošina to, ka materiāls pēc apstrādes nevērpsies un neplīsīs. Zari kokmateriāla izskatu padara dabisku un mums pret tiem nav iebildumu, taču bieži vien zari būtiski ietekmē konstrukciju stiprību un melnajiem zariem ir tendence ar laiku izkrist un atstāt caurumu, kas klientiem vairāk nepatīk nekā patīk. Lai šos trūkumus novērstu, mēs izmantojam materiālu, kuram zaru vietas ir izzāģētas, bet galos iefrēzētas "sazobes", lai materiālu salīmētu atpakaļ kopā. Procesā tiek izmantota ūdens bāzes nekaitīga koka līme.

Tikai ekoloģiski un dabai draudzīgi materiāli.
Tikai ekoloģiski un dabai draudzīgi materiāli.

Cienot sevi, savus klientus un dabu, kurā mēs dzīvojam, mūsu darbnīcā izmantoti tiek tikai un vienīgi sertificēti koksnes aizsargmateriāli. Tie ne tikai ir videi un cilvēkam draudzīgi, bet arī lieliski aizsargā mūsu produktus un pagarina to kalpošanas laiku. Ekoloģisks, dabai draudzīgs un antialerģisks nenozīmē, mazāk pasargāts materiāls. Tehnoloģijas attīstās un ķīmiķi atklāj arvien jaunus, draudzīgus savienojumus, kas lieliski aizsargā koku un izceļ tā vizuālās īpašības. Pika.lv ražotie produkti klientiem tiek piedāvāti dažādu toņu nokrāsās sākot no dabiskas koka krāsas un beidzot ar sniegbaltu vai nakts melnu. To panākam tikai un vienīgi ar ūdens bāzes "ECO" krāsām vai augstākā labuma dabīgajiem vaskiem, kas pasargā gan no mitruma, gan UV stariem.